Strona główna

Wycieczka klasy 7c do Energylandii

      Dnia 17.10 klasa 7c wybrała się wraz z opiekunami na wycieczkę do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Wyjechaliśmy wcześnie rano, wszyscy podekscytowani do granic możliwości. Podczas podróży wymienialiśmy się spekulacjami, co zastaniemy na miejscu, a także wyrażaliśmy swoją radość, śpiewając przeróżne piosenki. Gdy już dotarliśmy na miejsce, z prędkością światła pognaliśmy jak najszybciej skorzystać ze wszystkich atrakcji. Każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie - od karuzel dla najmłodszych po mrożące krew w żyłach rollercoastery. Jednak nasza klasa jest dosłownie nieustraszona, gdyż większość z nas wykazała się niesamowitą odwagą, postanawiając przejechać się na najwyższych i najszybszych atrakcjach.

      Każdy zgodnie stwierdził, że ta wycieczka była jedną z lepszych, na których mieliśmy okazję być. Z pewnością nie zapomnimy jej na długo, a nawet jeśli, to wspomnienia uwieczniliśmy na zabawnych zdjęciach.

Zuzanna Szczypczyk, 7c

 

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2019-12-12, 2. tydz. Adwentu
    Mt 11,11-15
    Jezus powiedział do tłumów: „Zaprawdę powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela. Lecz najmniejszy w królestwie niebieskim większy jest niż on. A od czasu Jana Chrzciciela aż dotąd królestwo niebieskie doznaje gwałtu i ludzie gwałtowni zdobywają je. Wszyscy bowiem Prorocy i Prawo prorokowali aż do Jana. A jeśli chcecie przyjąć, to on jest Eliaszem, który ma przyjść. Kto ma uszy, niechaj słucha”.

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wycieczka klasy 7c do Energylandii


     09-13.12.2019