Strona główna

Szlachetna Paczka

„….To dzięki Waszej niesamowitej mobilizacji, Waszym wielkim sercom i Waszej sile przykładu i przekonywania WSZYSTKIE PACZKOWE RODZINY OTRZYMAJĄ W TYM ROKU MĄDRĄ POMOC. Jesteście wspaniałymi, pięknymi ludźmi. I macie moc zmieniania historii. Na dobre.…” to tekst, którzy organizatorzy „Szlachetnej Paczki” skierowali do zaangażowanych w jej organizację. Z ogromną radością chciałabym podsumować nasz udział w tej edycji:

Kwota zebrana to 4272 zł
oraz sprzęt AGD, kosmetyki, odzież.
Miałyśmy również okazję wraz z wolontariuszką - opiekunką rodziny osobiście przekazać naszą „salezjańską paczkę”. Pani Klaudia za naszym pośrednictwem przekazuje Państwu słowa podziękowania za ten dar serca.

Teresa Adamczyk i p. Ewa Winiarska

      Zdjęcia

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Środa 2019-01-16, 1. tydz. zwykły
    Mk 1,29-39
    Po wyjściu z synagogi Jezus przyszedł z Jakubem i Janem do domu Szymona i Andrzeja. Teściowa zaś Szymona leżała w gorączce. Zaraz powiedzieli Mu o niej. On podszedł do niej i podniósł ją ująwszy za rękę. Gorączka ją opuściła i usługiwała im. Z nastaniem wieczora, gdy słońce zaszło, przynosili do Niego wszystkich chorych i opętanych; i całe miasto było zebrane u drzwi. Uzdrowił wielu dotkniętych rozmaitymi chorobami i wiele złych duchów wyrzucił, lecz nie pozwalał złym duchom mówić, ponieważ wiedziały, kim On jest. Nad ranem, gdy jeszcze było ciemno, wstał, wyszedł i udał się na miejsce pustynne, i tam się modlił. Pośpieszył za Nim Szymon z towarzyszami, a gdy Go znaleźli, powiedzieli Mu: „Wszyscy Cię szukają”. Lecz On rzekł do nich: „Pójdźmy gdzie indziej, do sąsiednich miejscowości, abym i tam mógł nauczać, bo na to wyszedłem”. I chodził po całej Galilei, nauczając w ich synagogach i wyrzucając złe duchy.

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szlachetna Paczka